A: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 4-5 No:135/137 34384 Okmeydanı, Şişli / İSTANBUL     T: (0212) 210 39 55    M: satis@emekkablo.com

Türk kablo sektörünün lider firmalarından olan EMEK Kablo, 1984 yılında İstanbul / Küçükköy' de kurulmuştur. Kurulduğunda seslendirme kabloları üreten firmamız daha sonra ürün yelpazesini genişletmiş ve bugün altı kategoride üretim yapar hale gelmiştir.

Kuruluşundan itibaren Arge, kalite ve yatırım çalışmalarını sürdürmüş ve 1993 yılında kurumsallaşmıştır. 1997 yılında aldığı ISO 9002 kalite belgesi ve 2001 yılında aldığı TSEK belgeleri ile sunduğu ürün ve hizmetin kalitesini onaylatmıştır. 2004 yılında Avusturya TUV belgelendirme kuruluşundan ISO 9001 belgesini ayrıca 2007 yılında BBS Belgelendirme kuruluşundan yine ISO 9001 belgesini alarak kalite güvence sistemini iki kuruluştan onaylatmıştır .

Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kalitesinden ödün vermeden doğru zamanda, doğru ürünü, doğru fiyatla sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Silivri de yeni kurulan fabrikamız ile hedefimiz üretim hacmimizi büyüterek iç ve dış pazardaki etkinliğimizi arttırmaktır. 7500m² kapalı alanda, genç ve dinamik 50 çalışanıyla üretim yapan şirketimiz uluslararası standartlara göre arge çalışmalarını sürdürmekte ve yeni kablo tiplerini ürün gamına eklemektedir..

Üretimimizin % 60’ı iç piyasaya sunulmakta ve % 40’ı ihraç edilmektedir.

EMEK Kablo Avrupa' nın önde gelen distributor firmalarının güvenini tecrübesi,kalitesi ve bilgisi ile kazanarak onların markaları ile kablo üretmeye devam etmekte ve ihracatta gerekli olan katma değeri yaratmakadır. EMEK Kablo ayrıca ülkemizin milli projelerinde gerekli olan kabloları üreterek millileşme çabalarına katkıda bulunmaktadır.

EMEK Kablo çalışanları gelecekte devamlılığın sürekli kalite ile sağlanacağını gayet iyi bilmektedir .